Máte otázky ?

Váš e-mail
 
Predmet
 
Správa
 
 

Cenová kalkulácia kuchyne

Vypočítajte si cenu pomocou kuchynskej kalkulačky

Vypočítať
Naše posledné realizované projekty

Vstavané skrine

Dvere

Najčastejším typom dverí sú dvere s výplňou z laminovanej drevotriesky. Má dlhú životnosť, nie je náročná na údržbu a je obľubená aj pre nižšiu cenu. Samozrejmejme vyrábame aj dvere zo sklennou alebo zrkadlovou výplňou. Estetickým a dizajnovým riešením sú dvere s osadeným sklom lacobel, ako aj kombinácia týchto materiálov. Všetky vzorky prevedení sú Vám k dispozícii na nahliadnutie v našom nábytkovom štúdiu.

Korpus

Konštrukcia je podstatná časť vstavanej skrine. Ponúka množstvo nápaditých riešení na odloženie potrebných ako aj menej potrebných vecí „čo sa ešte zídu“. Výhodou vstavanej skrine oproti klasickej skrini je možnosť výroby skrine od podlahy až po strop a tak efektívnejšie využiť miesto v dome či byte. Vnútorné vybavenie skrine môžu tvoriť napr. výsuvné police, zásuvky, drátené programy, vešiakové programy, ktoré umožňujú dobrý prístup k úložným priestorom. V vstavanej skrini si nájdu miesto aj rozmernejšie veci z domácností ako žehliaca doska, vysávač, metly atď.

Kovania pre posuvné dvere

INT-EX ponúka širokú škálu tvarov a farieb hliníkových profilov. Radi Vás privítame v našom kuchynskom štúdiu, kde sú Vám k dispozícii všetky vzorkovníky k nahliadnutiu.