Máte otázky ?

Váš e-mail
 
Predmet
 
Správa
 
 

Cenová kalkulácia kuchyne

Vypočítajte si cenu pomocou kuchynskej kalkulačky

Vypočítať
Naše posledné realizované projekty

Kuchynské skrinky INT-EX

INT-EX má vo svojej ponuke kuchynských skriniek viac ako 170 typizovaných prevedení a samozrejmosťou je výroba skriniek atypických rozmerov a tvarov.

Ponúkame Vám kompletný prehľad kuchynských skriniek:

Popis kuchynských skriniek

  • Kuchynské skrinky sú štandardne vyrobené z 18mm drevotrieskovej laminovanej dosky s vysokou odolnosťou voči oderu, sú farebne stále, ľahko udržiavateľné a odolné voči bežným chemikáliám používaným v domácnosti. Na výber je viac ako 140 dekorov od slovenského a rakúskeho výrobcu. Hrany korpusov sú už v štandarde ohranované odolnými abs-hranami, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Skrinky sú spájané pevným kolikovým spojom s excentrickým sťahovacím kovaním, tzv. suchou montážou bez použitia lepidla.
  • Azda jednou z najhlavnejších súčastí kuchyne sú kuchynské dvierka, preto kuchynským dvierkam venujte veľkú pozornosť! Spoločnosť INT-EX Vám ponúka len tie najkvalitnejšie kuchynské dvierka na trhu. Na kuchyne INT-EX montujeme kuchynské dvierka českej značky Trachea a slovenskej značky Lunit. Tieto kuchynské dvierka sa radia medzi špičku kvality na trhu. Na výber je viac ako 150 farieb kuchynských dvierok.
  • Kuchynská linka je skutočným pracoviskom v domácnosti, tým pádom je kuchyňa najnamáhanejším nábytkom. Kuchynská linka je dlhodobá investícia, preto by na ňu mali byť kladené vysoké kvalitatívne nároky.