Máte otázky ?

Váš e-mail
 
Predmet
 
Správa
 
 

Cenová kalkulácia kuchyne

Vypočítajte si cenu pomocou kuchynskej kalkulačky

Vypočítať
Naše posledné realizované projekty

Komfort v kuchyni

Servodrive

Vrcholom komfortu a elegancie je bezpochyby systém servodrive od blumu. Jemným dotykom čela bez úchytky alebo jemným potiahnutím úchytky úplne postačuje a zásuvky a výsuvy sa automaticky otvárajú s elektrickou podporou. Dosiahne sa tak väčšia sloboda obsluhy a vysoký komfort otvorenia pre každú oblasť bývania. Systém servodrive sa dá taktiež aplikovať aj do výklopopných systémov blum, pričom dosahujeme maximum v jednoduchosti pohybu v kuchyni. Pripravili sme pre Vás krátke videá s ukážkami systémov servodrive v kombinácii so zásuvkami s tlmeným dojazdom - blumotion a vyklopným systémom s tlmeným dojazdom aventos.

Zásuvky s tlmeným dojazdom

Zásuvky s tlmeným dojazdom sa v posledných rokoch stali štandardným vybavením kuchynských a skriňových zásuviek. Ich hlavnými výhodami sú mäkké a tiché dotváranie. Zásuvky s tlmeným dojazdom sú osadené na guličkových plnovýsuvoch, takže zásuvku je možné zo skrinky vysunúť celým obsahom, čo Vám umožní lepší prístup aj do zadných častí zásuviek. Guličkový výsuv sa vyznačuje vysokou životnosťou a tiež tichým a ľahkým chodom. Pripravili sme pre Vás krátke video s ukážkou tlmenej zásuvky blomotion:

Pánty s tlmeným dovieraním

Podobne ako zásuvky s tlmeným dojazdom sú tzv. tlmené pánty veľmi praktickou pomôckou pri pohybe v kuchyni. Dvierka stačí jednoducho pustiť a tlmený pant mäkko a efektne dovrie dvierka bez trieskania.